PIC17800000000005047

Shining VD 16 Type-C Car Charger

Ładowarka samochodowa Shinning VD typu C jest bardzo przyjaznym dla użytkownika i wielofunkcyjnym urządzeniem. Służy nie tylko do ładowania telefonu, ale równocześnie jako miernik naładowania akumulatora samochodu. Po podłączeniu ładowarki samochodowej, miernik akumulatora automatycznie wykryje poziom napięcia akumulatora samochodowego i pokaże go na wskaźniku. Ładowarka ma dwa gniazda USB, które razem zapewniają maksymalny prąd wyjściowy 3,1 A. Posiada szeroki zakres napięć wejściowych prądu stałego w zakresie 12-24 V, co zapewnia jej zgodność ze wszystkimi pojazdami. Ładowarka samochodowa Shinning VD 16 typu C, to bez wątpienia najlepszy wybór dla kierowcy.
  • Inteligentny wskaźnik napięcia akumulatora samochodowego
  • Dwa porty USB (USB x 1 i Typ C x 1) dla wielu urządzeń
  • Szybkie ładowanie, łączne parametry wyjściowe: 5 V/3,1A/16 W
Kiedy wskaźnik akumulatora świeci na czerwono oznacza to, że poziom napięcia akumulatora samochodowego jest poniżej 11,5 V, co również oznacza, że akumulator samochodowy ma zbyt niskie napięcie i jest uszkodzony. Tym samym kierowca uzyskuje ostrzeżenie o konieczności sprawdzenia akumulatora i możliwej konieczności jego wymiany.


...

Porty USB typu A i typu C

Ładowarka samochodowa Shinning VD 16 Typu C obsługuje jednocześnie urządzenia USB typu A i USB nowego typu C.

Praca z telefonami i tabletami

Kompatybilna z większością urządzeń elektronicznych zasilanych przez USB z szybkim ładowaniem prądem 3,1 A ładowarka samochodowa Shinning VD 16 typu C, zapewnia niezawodne ładowanie w czasie jazdy.

Specyfikacja

Model FSP016-OPRN1
Input Voltage 12-24V
Output Voltage 3.1A (Max)
Output Rating 2 (USB x 1, Type-C x 1)
Operation Temp. 0~40°C
Protection OCP
Inny model
Copyright
Wykorzystujemy ciasteczka cookies aby zapewnić najlepszy serwis dla Państwa na naszej stronie. Kontynuacja przeglądania strony oznacza akceptacje wykorzystania ciasteczek na stronie fsplifestyle.Privacy Policy.