Tylko dla fanów marki FSP. Nasz Mikołaj z przyjemnością przestawia zasilacz Hydro G PRO oraz darmowe kody Steam

Jak wziąć udział?

Są 5 proste kroki do uczestnictwa, wystarczy spełnić warunki znajdujące się na stronie konkursu w dniach od 13 grudnia do 27 grudnia 2019 r.

-Visit HYDRO G Pro Feature Page
-Watch HYDRO G PRO Video on Youtube
-Visit a Page and Answer a Question
-Share the Video with HYDRO G PRO Reality Test
-Sign up for our Newsletter

Aby wziąć udział w losowaniu HYDRO G PRO, należy polubić nasz globalny profil FSP GLOBAL i udostępnić nasz post na swoim profilu Facebook.

Nagrody

W sumie mamy do rozdania 9 nagród oraz zasilacz HYDRO G PRO 650W za wyjątkową aktywność.

HYDRO G PRO 650W x1
Kod Steam $100 x1
Kod Steam $50 x3
Kod Steam $20 x5

Disclaimer

Państwa informacje trafią do FSPLifestyle, a nie do bazy Facebooka. Wszelkie dostarczone do nas informacje osobowe służą jedynie do kontaktowania się w kwestiach dotyczących konkursu i nagród. Państwa adres email zostanie automatycznie dodany do newslettera FSPLifestyle. Nasz świąteczny konkurs zaczyna się od 13 grudnia i trwa do 27 grudnia 2019 roku, do godziny 23:59 GMT +8:00.
W przypadku wygranej poprosimy zwycięzcę o podanie szczegółowych danych (t.j. imię i nazwisko, adres oraz nr telefonu) do wysyłki nagrody. Informację wyślemy za pośrednictwem emaila oraz/lub Facebooka. Żadna informacja szczegółowa czy dane personalne nie zostaną upublicznione. Zwycięzca ma tydzień (od czasu ogłoszenia wyników) na kontakt z nami pod rygorem utraty nagrody. Wszelkie nagrody rzeczowe nie podlegają gwarancji.
Uczestnictwo w konkursie Świątecznym 2019 jest darmowe. Nagrody rzeczowe oraz ewentualne koszty wysyłki są po naszej stronie, jednakże nie pokrywamy ewentualnych ceł i podatków w kraju docelowym.

Copyright
Wykorzystujemy ciasteczka cookies aby zapewnić najlepszy serwis dla Państwa na naszej stronie. Kontynuacja przeglądania strony oznacza akceptacje wykorzystania ciasteczek na stronie fsplifestyle.Privacy Policy.