Jak uczestniczyć w zabawie?

Wejdź między 12 grudnia a 1 stycznia 2019 (GMT + 8). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 5 stycznia 2019 roku.

Gra wygląda następująco: Twoim celem jest zdobycie jak największej liczby punktów. Sposób, w jaki zdobywasz punkty polrga na klikaniu w prezenty, które pojawiają się na ekranie. Możesz zdobyć dodatkowe punkty, jeśli klikniesz pola, które mają ten sam kolor co Hydro PTM + 850W. Twój końcowy wynik zostanie wyświetlony na końcu.

Uczestnicy będą mieli 1 minutę na kliknięcie jak największej liczby prezentów. Po zakończeniu gry musisz zostawić swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli wysłać ci powiadomienie o nagrodach (jeśli wygrasz).

Chcesz większej szansy na wygraną?

Jeśli wejdziesz i będziesz grać każdego dnia, zwiększysz swoje szanse na wygraną

Pamiętaj: najwyższy wynik ma największą szansę na wygraną.
Daj z siebie wszystko ... Powodzenia!

lub możesz polubić, udostępnić i oznaczyć znajomych na naszej stronie na Facebooku FSP Poland (widzimy naszych fanów)

Nagrody dla zwycięzców:

Łącznie 29 nagród dla 29 zwycięzców! Zacznijmy.
Steam Code $100 x5, 
Steam Code $30 x3, 
Steam Code $20 x10, 
Steam Code $10 x6
HYDRO GE 550W x1,
Berserker 500W x1,
Amport U10 x3
Let’s start it.

Uwaga

Miej na uwadze, że przekazujesz swoje informacje tylko do FSPLifestyle, a nie do Facebooka. Podane informacje służą wyłącznie do celów powiadamiania o nagrodach. Twój adres e-mail zostanie dodany do newslettera FSPLifestyle po jego przesłaniu. Zdobądź wyjątkowe prezenty świąteczne od 12 grudnia 2018 do 1 stycznia 2019 do godziny 12:00 GMT +8: 00 - po tym czasie nie będą przyjmowane żadne zgłoszenia. W przypadku wygranej zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu i numeru do wysyłki nagrody za pośrednictwem wiadomości lub poczty na Facebooku. Te szczegóły zostaną udostępnione tylko firmom uczestniczącym w tym konkursie. Jeśli nie odbierzesz nagrody w ciągu tygodnia, zostanie ona uznana za utraconą. Weź swoje wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia. Wstęp jest bezpłatny. Nagrody i wysyłka nagród są bezpłatne. Zwycięzcy są jednak zobowiązani do opłacenia ewentulanych podatków i cła, zgodnie z Polskim prawem.