Jak se zúčastnit:

Zapojte se do soutěže od 12. prosince do 28. prosince (GMT + 8). Vítězové budou vyhlášeni 5. ledna 2019.

Pravidla jsou jednoduchá, klikněte na co nejvíce dárkových krabic. Extra bonusové body lze získat kliknutím na dárky se stejnou barvou jako HYDRP PTM + 850W. Vaše konečné skóre se zobrazí na konci hry.

Časový limit je 1 minuta. Po uplynutí časového limitu vyplníte kontaktní údaje a budete doufat, že jste klikali rychleji než ostatní soutěžící.

Tipy pro navýšení skore:

Zapojte se do hry každý den.

Pamatujte: Čím vyšší skóre, tím vyšší šance na výhru.
Hodně štěstí!

Sdílejte Vaše výsledky na Facebooku, pozvěte přátele a soutěžte mezi sebou.

Ceny:

Celkem 29 cen pro 29 vítězů!
Steam Code $100 x5, 
Steam Code $30 x3, 
Steam Code $20 x10, 
Steam Code $10 x6
HYDRO GE 550W x1,
Berserker 500W x1,
Amport U10 x3
Let’s start it.

Disclaimer

Uvědomte si prosím, že poskytujete své informace pouze společnosti FSPLifestyle, nikoliv Facebooku. Poskytované kontaktní informace jsou pouze pro účely oznamování výher. Vaše e-mailová adresa bude přidána do Newsletteru FSPLifestyle po jeho odeslání. Soutěž „Pochytejte si vánoční dárky od FSP“ se koná od 12. prosince 2018 do 1/1 2019 v 12:00 hodin GMT +8: 00 - po tomto čase nebudou přijaty žádné záznamy. V případě výhry budete požádáni o poskytnutí plného jména, adresy a telefonního čísla pro odeslání ceny prostřednictvím zprávy nebo e-mailu ve službě Facebook. Tyto údaje budou zpřístupněny pouze společnostem účastnícím se této soutěže. Pokud se o výhru nepřihlásíte během 1 týdne, cena propadne. „Pochytejte si vánoční dárky od FSP“ soutěž je zdarma. Ceny a doprava cen jsou zdarma. Vítězové však odpovídají za všechny daně a cla.