FSP představuje nový redundantní zdroj Twins pro běžné uživatele

2016-11-24

Za chodu vyjímatelné napájecí moduly pro nepřetržitý provoz 24/7: ideální pro domácí servery


Hlavní přednosti produktu

l  Plně redundantní 500W/700W PS2 napájecí zdroj s mimořádně malými rozměry

l  Modulární hot-swap konstrukce

l  Digitálně řízený zdroj

l  Certifikace 230V 80PLUS® Gold s 90% špičkovou účinností při 50% zátěži

l  Kompatibilní s běžnými ATX skříněmi

l  V souladu s napájecími standardy ATX 12V iserverovými EPS 12V

l  Kompletní ochrana: proti nadměrnému proudu, zkratu, přepětí i poruše ventilátoru

l  Spolehlivost, 24hodinový provoz i při teplotě okolí 50 °C

l  Nízké zvlnění a šum

l  Monitorování výkonu pomocí softwaru FSP Guardian

l  Pětiletá záruka

 

23. listopadu 2016 – Tchaj-pej, Tchaj-wan – Společnost FSP, specialista na napájecí zdroje, s potěšení představuje nový 500W přírůstek do řady redundantních napájecích zdrojů Twins, přičemž bude k dispozici brzy i 700W verze. Tyto zdroje, které se vejdou do většiny ATX skříní, nabídnou uživatelům spolehlivé řešení pro domácí mailové či webové servery, aniž by bylo nutné sáhnout po drahých vyloženě serverových řešeních.

 

Redundantní moduly pro spolehlivý provoz 24/7

Zdroje Twins využívají dva na sobě nezávislé napájecí moduly, každý s vlastním napájecím okruhem. Za normálních podmínek sdílí tyto dva moduly zatížení pro maximální účinnost a stabilitu. Ovšem pokud jeden modul selže, druhý za něj okamžitě bez přerušení dodávky energie převezme úlohu. Díky hot-swap konstrukci lze porouchaný modul vyměnit za provozu pro zajištění chodu systému bez jakýchkoli prostojů.

 

Kompatibilní se standardními ATX skříněmi

Uživatelé mohou zdroj Twins osadit do standardních ATX skříní bez nutnosti použití speciálního držáku. Pro maximální kompatibilitu se základními deskami je zdroj vybaven oběma konektory ATX 12V a EPS 12V. Ploché kabely pak šetří místo ve skříni a předchází nepříjemnostem při instalaci, jsou ideální pro skříně se stísněným vnitřním prostorem. 

 

Účinnost 80 Plus Gold a spolehlivost na serverové úrovni

Oba zdroje Twins se mohou pochlubit certifikací 80 Plus Gold a nabízí až 90% účinnost. Při nepřetržitém provozu se takto vysoká efektivita výrazně promítne do nižších provozních nákladů. Každý napájecí modul je vybaven vlastním ventilátorem s dvojitými kuličkovými ložisky, prémiovými kondenzátory a má ochranu proti nadměrnému proudu, proti zkratu, přepěťovou ochranu i ochranu proti výpadku ventilátoru. Spolehlivost se dále opírá o 100 000 hodin provozu MTFB (střední doba mezi poruchami) a o pětiletou záruku.

 

LED alarm a software pro digitální řízení

LED alarm upozorní operátory na problémy v systému a zjednodušuje diagnostiku problémů. Pokud jeden z napájecích modulů selže, rozezní se zvukový alarm a LED indikátor ukáže, který z napájecích zdrojů je nutné vyměnit. Uživatelé mohou připojit zdroj Twins prostřednictvím USB headeru do základní desky pro monitorování prostřednictvím softwaru FSP Guardian: kompletní sady nástrojů pro digitální monitoring. Můžete tak dohlížet na vstup, výstup, účinnost a na další ukazatele v reálném čase, anebo si prohlédnout historii až sedm dnů zpátky.

 

Cena a dostupnost

Zdroje FSP Twins jsou k dispozici ve 500W nebo 700W verzi za doporučenou koncovou cenu 399 nebo 499 $.

 

Produkty a video

https://www.youtube.com/watch?v=i5MiEuizehQ
http://www.fsplifestyle.com/PROP16a002045/

http://www.fsplifestyle.com/PROP16a002044/

http://www.fsplifestyle.com/product/en-twins/?utm_source=news

 

Pro více informací o produktu prosím navštivte

Oficiální webové stránky společnosti FSP Group:www.fsp-group.com

Webové stránky značkových produktů FSP Group:www.FSPLifestyle.com

Blog FSP: blog.fsp-group.com

Facebook: www.facebook.com/FSP.global

LinkedIn: www.linkedin.com/company/1842554

 

O společnosti FSP

Společnost FSP Group (3015: Tchaj-wan) byla založena v roce 1993 a je jedním z předních dodavatelů napájecích zdrojů na světě. Se svým čtyř set členným silným týmem vědců a vývojářů, robustní výrobní kapacitou a komplexními výrobními linkami zajišťuje splnění různorodých požadavků uživatelů. S více než 435 modely certifikovanými podle standardu 80 PLUS je světovou jedničkou v počtu 80 PLUS certifikací. Umožňuje uživatelům využívat ekologicky šetrné technologie tím, že poskytuje nejlepší ochranu životního prostředí a kvalitní napájecí zdroje. FSP Group: www.fsp-group.com

You might be interested