PIC17500000000004565

12cm CF12S

CF12F kasa fanı oyun bilgisayarları ve orta seviye performans isteyen PC'ler için gelişmiştirilmiştir. Sisteminizdeki hava akışı ne kadar iyi olursa, sistem bileşenleri düşük gürültülü ve daha kararlı bir şekilde çalışır. FSP, PC ihtiyaçlarına uyacak geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Optimum soğutma ve uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Diğer standart kasa fanlarına göre daha sessiz ve titreşimi az çalışma sunar. Hava akışı iyileştirmesi için yamaç paraşütü şeklinde pervane. Her iki yönde de etkili soğutma için dizayn edilmiş fan bıçakları. Optimize Edilmiş Bıçak Tasarımı Yamaç Paraşütü Bıçak Tasarımı, hava akışı ile fan kanatları arasındaki ısının uzunluk boyunca sabit kalmasını sağlar, böylece yüksek verim ve düşük gürültü çalışma sağlar. Kaliteli ve Uzun Ömürlü FDB Fan Sıvı dinamik yatak, aşınmaya karşı dayanıklıdır ve titreşimleri azaltır, böylece sessiz ve uzun ömür sunar.
  • Dengeli soğutma performansı.
  • Standart vaka fanlar daha sessiz çalışma için titreşimi azaltır.
  • Yamaç paraşütü bıçak hava akışını iyileştirme şekli.
  • Optimize edilmiş fan kanatları, iki yüzey işlemleri..
...

Optimize Edilmiş Bıçak Tasarımı

Yamak paraşütü bırak tasarımı, hava akışı ile fan bıçakları arasındaki ısınanın uzunluğu boyunca sabit kalmasını sağlar, böylece yüksek verim ve düşük gürültü için düzgün bir bıçak yüklenir.

Kararlı ve Uygun Makaralı Rulmanlar

Sleeve rulmanlar, orta ve yüksek hızlı uygulamalar için uygun olup, daha fazla stabilite ve dayanıklılık sunar.

İki Yüzey İşlemleri

Dokuz fan kanadı, pürüzsüz ve donuk yüzeyli pervaneler, sistemi soğutmak için büyük hacimli hava üretmek üzere tasarlanmıştır.

Sessiz ve Performans Arasındaki Mükemmel Denge

...

Özellikler

Ürün Adı (Mavi LED) (LED olmadan) CF12S01
CF12S11
Boyutlar 120 x 120 x 25 mm
Rulman Tipi Sleeve
RPM 1000 RPM±15%
Hava Akışı 39.4 CFM
Gürültü Seviyesi 20 dB(A)
Anma Gerilimi 12 VDC
Anma Akımı 0.09A
Hayat Saat 30,000 Hours
Güç bağlantısı 3-Pin
Diğer Model
Telif hakkı