Для преси

Компанія FSP анонсувала перший у світі блок живлення SFX 12VO 750W

[Тайбей, Менхенгладбах, Київ, 30 листопада 2021 року] FSP Group представляє перший у світі блок живлення SFX 12VO потужністю 750 Вт,FSP750-27SCB, який дозволяє ПК ефективно знизити енергоспоживання в режимі очікування та відповідати стандарту ефективності CEC Tier 2, установлений 1-голипня 2021 року енергетичним кодексом Каліфорнії. Він також відповідає вимогам процесорів нового покоління та енергомісткості, що робить його кращим вибором для компактних та потужних ПК.

            Сучасні центральні процесори та графічні процесори вимагають високостабільного та надійного блока живлення, щоб забезпечити відповідну роботу системи. Це особливо важливо для кіберспортсменів, коли кожна мить важлива і може призвести до перемоги.

            У порівнянні з традиційними блоками живлення з декількома шинами живлення (multi rails), блок живлення 12VO, якій використовує схему з однієї потужній шиною (single rail) та DC/DC перетворювачами є більш ефективний. Також є можливість контролювати стабільність вихідної напруги та зменшити втрати на перетворення енергії.

            Блок живлення SFX 12VO, у порівнянні з наявними Multi Rails, демонструє значні відмінності в конструкції проводів. Шина живлення для системної плати має меншу кількість проводів — 10 замість 24. Збережені оригінальна шина живлення процесора 4+4 пін, додаткова шина живлення PCle 8 пін або 6+2 пін яка передбачена для відеокарт. Таким чином, з точки зору конструкції дротів, SFX 12VO має значні переваги: ​​менша кількість дротів, легший ремонт і збірка, хороша тепловіддача в системному просторі тощо. Він підходить для використання в сучасних потужних ПК, а також пасує до сучасних кіберспортивних ПК.

Основні параметри:

• Відповідає стандартам Intel ATX 12VO

• Високий ККД (80PLUS GOLD)

• Довговічний і тихий 92-мм вентилятор

• Повністю модульна організація, чорні пласкі дроти,

• схема Single Rail+ DC-DC; стабільна вихідна потужність

• Японський електролітичний конденсатор

• Підставка PS2 (опція) для встановлення в шасі ATX

• Наявність захисту: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP

FSP, як перший у світі постачальник живлення SFX 12VO, слідкує за пульсом ринку та розробляє сучасні рішення заздалегідь, що підтримує не тільки компанії, які впроваджують нові тренди, а і хто задає їх.

            Зв'яжіться з нами у разі питань стосовно FSP750-27SCB або FSP650-27SCB.

Для отримання більш докладної інформації за продукцією, будь ласка, відвідайте сайт:

Офіційний сайт FSPGroup в Україні: www.fsp-group.com.ua

Офіційний сайт FSPGroupwww.fsp-group.com

Вебсайт FSPGroup Brand Product за адресою:www.FSPLifestyle.com

Блог FSP: blog.fsp-group.com

Фейсбук: www.facebook.com/FSP.Group.Ukraine

Про FSP Group

FSP була заснована в 1993 році та є одним з провідних виробників продуктів постачання живлення у світі. FSP Group (3015 Тайвань) підкорює вершини потреб користувачів в джерелах живлення завдяки сильній команді з 400 осіб в області досліджень і розробок, величезними виробничими потужностями й комплексними виробничими лініями. Маючи більш ніж 600 моделей, сертифікованих за стандартами 80 PLUS, компанія є найбільшим у світі виробником таких саме рішень. FSP використовує екологічно чисті технології, забезпечуючи захист навколишнього середовища і якість продукції в області живлення.


2021-12-01 08:17:23
2022 By FSP GROUP All rights reseved.
Цій вебсайт використовує cookie-файли з метою забезпечення якісного, швидкого та персоналізованого сервісу. Продовжуючи користуватися даним вебсайтом, ви погоджуєтеся з використанням нами cookie-файлів.