Для преси

FSP анонсувала нову серію блоків живлення DAGGER PRO SFX 750Вт / 850Вт

Для відеокарт серій RTX 30x0 / Radeon 6000 в корпусах mini-ITX

29 червня 2021 року, Тайбей, Тайвань.

Компанія FSP, один з провідних світових виробників блоків живлення, анонсувала два нових надпотужних блоків живлення: DAGGER PRO 850 Вт і DAGGER PRO 750 Вт.

Блоки живлення DAGGER PRO мають модульну конструкцію і відповідають стандарту SFX 12V V3.3. Блоки живлення DAGGER PRO можна встановити в будь-який корпус стандарту ATX або SFX завдяки наявності спеціального корпусного адаптера.

Живлення для потужних GPU в корпусі Mini-ITX

Блоки живлення DAGGER PRO ідеально підходять для живлення компактних ігрових комп'ютерів і потужних робочих станцій. Нові БЖ серії DAGGERPRO дозволяють зібрати комп'ютер у формфакторі mini-ITX з найпередовішими компонентами. За однією лінії живлення + 12V забезпечується повноцінне живлення всієї системи. Обидві моделі оснащені одним кабелем, який поділяється на 2 лінії 4 + 4-pin для живлення CPU, і ще 2 лінії з чотирма кабелями 6 + 2-pin для живлення роз'ємів PCI-Express. Блоки живлення DAGGER PRO можна використовувати з самим вимогливим сучасним залізом, в тому числі з процесорами Intel серії «K»і 16-ядерними процесорами AMD. Ці блоки живлення також легко впораються з живленням новітніх відеокарт серії Nvidia RTX 30XX і GPU серії AMD Radeon 6000.

Якісні компоненти та патентовані технології

У серії DAGGER PRO використані японські конденсатори E-Caps, які гарантують надійність і стабільність роботи протягом тривалого часу при підвищених навантаженнях. Блоки живлення DAGGER PRO також оснащені перетворювачами DC-DC і патентованими мікросхемами FSP MIA IC ™ з розширеними функціями захисту, які забезпечують стабільну продуктивність і ефективність енергоспоживання.

Стандарт 80Plus Gold з безшумним режимом

Блоки живлення DAGGER PRO 750 Вт /850 Вт сертифіковані за стандартом 80 Plus® Gold, що гарантує максимальну ефективність роботи при низькому рівні шуму. При навантаженні менше ніж 20%вентилятори не обертаються, що забезпечує безшумність при роботі з легкими додатками. Великий 92-міліметровий вентилятор промислового класу з низьким рівнем шуму забезпечує необхідний рівень охолодження при запуску ігор або великому навантаженні на систему.

Модульні кабелі для акуратної збірки

Будь то потужний ігровий ПК в корпусі ATX або компактний варіант в корпусі mini-ITX, блоки живлення DAGGERPRO 750Вт / 850Вт PSU з модульною конструкцією дозволяють використовувати тільки необхідні для підключення кабелі, забезпечуючи максимально ефективне заповнення корпусного простору. 

Доступність

БЖ FSP DAGGER PRO 850W буде доступний найближчим часом.

БЖ FSP DAGGER PRO 750W буде доступний найближчим часом.

Дізнайтеся більше:

850W: https://www.fsplifestyle.com/ua/product/DAGGERPRO850W.html

750W: https://www.fsplifestyle.com/ua/product/DAGGERPRO750W.html
Video: https://www.youtube.com/watch?v=grtzHOptErA

Для отримання більш докладної інформації про продукцію, будь ласка, відвідайте сайт:

Офіційний сайт FSP Group в Україні: www.fsp-group.com.ua

Веб-сайт FSP Group Brand Product за адресою: www.FSPLifestyle.com/ua

Блог FSP: blog.fsp-group.com

Фейсбук: www.facebook.com/FSP.Group.Ukraine

Про FSP Group

FSP була заснована в 1993 році та є одним з провідних виробників і постачальників блоків живлення у світі. FSP Group (3015: Тайвань) підкорює вершини потреб користувачів в джерелах живлення завдяки сильній команді з 400 осіб в області досліджень і розробок, величезним виробничим потужностям та комплексним виробничим лініям. З більш ніж з 500 моделями, сертифікованих за стандартами 80PLUS, компанія є найбільшим у світі виробником рішень. FSP використовує екологічно чисті технології, забезпечуючи захист навколишнього середовища і якість продукції в області живлення. Вебсайт FSP Group для Росії -www.fsp-group.com.ru, для України - www.fsp-group.com.ua. Для отримання інформації про роздрібні продукти перейдіть на: https://www.fsplifestyle.com/ru- для Росії, https://www.fsplifestyle.com/ua - для України


2021-06-29 04:37:43
2022 By FSP GROUP All rights reseved.
Цій вебсайт використовує cookie-файли з метою забезпечення якісного, швидкого та персоналізованого сервісу. Продовжуючи користуватися даним вебсайтом, ви погоджуєтеся з використанням нами cookie-файлів.