Для преси

Компанія FSP анонсувала БЖ серії Twins PRO потужністю 500, 700 і 900 ватів

Таоюань, Тайвань, 17 березня 2021 року

Компанія FSP, світовий лідер з виробництва систем електроживлення, анонсувала запуск нової серії блоків живлення Twins PRO. У лінійку увійдуть джерела трьох потужностей: 500, 700 і 900 Вт.

Twins PRO - це надійні блоки живлення, призначені для корпусів формфактора ATX і PS2. Джерелам не потрібне додаткове кріплення, завдяки чому вони ідеально підходять для живлення невеликих домашніх серверів, для серверів організацій середнього та малого бізнесу (СМБ), а так само для робочих й графічних станцій - де особливо важливо мати настільки високу надійність, наскільки це можливо.

Надійне живлення з повним захистом

Завдяки захисту від надструмів, коротких замикань, перенапруження і захисту від відмови кулерів, ніщо не зможе завадити серії Twins PRO завжди забезпечувати стабільне електроживлення.
Навантаження рівномірно розподіляється між двома модулями джерела живлення Twins PRO, що гарантує досягнення оптимального результату при стандартному режимі роботи. Якщо один з модулів вийде з ладу, другий негайно візьме на себе все навантаження і забезпечить стабільність системи. Це означає, що користувачі можуть не турбуватися, що їх сервера або робочі станції раптово відключаться.

Функція гарячої заміни

Блоки живлення серії Twins PRO складаються з двох змінних модулів для швидкої заміни без необхідності відключення комп'ютера від мережі.

Засувки для мережевих кабелів

Блоки живлення серії Twins PRO оснащені засувками для надійної фіксації мережевих кабелів живлення в роз'ємах для запобігання їх випадкового від'єднання. Це додатково підвищує надійність роботи та знижує ризик раптових перебоїв.

Програмне забезпечення FSP Guardian

Блоки живлення Twins PRO комплектуються програмним забезпеченням FSP Guardian. При підключенні Twins PRO до USB роз'єму на материнській платі відбувається моніторинг вхідних показників, продуктивності та інших параметрів в режимі реального часу, а також ведеться журнал подій на 30 днів.

Крім того, при перевищенні рекомендованих значень вхідних або вихідних параметрів FSP Guardian відразу ж сповістить про це користувача.

Модульна конструкція і плоскі кабелі

Серед інших особливостей Twins PRO можна відзначити «розумні» індикатори стану, плоскі стрічкові кабелі (для установки в обмеженому просторі), відповідність стандартам ATX 12V і EPS 12V, а також нормативу IEC 62368.

Ціна і наявність

Блоки живлення серії Twins PRO пропонуються за ціною $429.99 за 500 Вт, $549.99за 700 Вт й $649.99 за 900 Вт.

Дізнайтеся більше:

FSP Twins PRO Power Supply in 500W

FSP Twins PRO Power Supply in 700W

FSP Twins PRO Power Supply in 900W

Для отримання більш докладної інформації за продукцією, будь ласка, відвідайте сайт:

Офіційний сайт FSPGroup: www.fsp-group.com

Вебсайт FSP Group Brand Product за адресою: www.FSPLifestyle.com

Блог FSP: blog.fsp-group.com

Фейсбук: www.facebook.com/FSP.Group.Ukraine

Про FSP Group

FSP була заснована в 1993 році та є одним з провідних виробників продуктів постачання живлення у світі. FSP Group (Тайвань) підкорює вершини потреб користувачів в джерелах живлення завдяки сильній команді з 400 осіб в області досліджень і розробок, величезними виробничими потужностями й комплексними виробничими лініями. Маючи більш ніж 500 моделей, сертифікованих за стандартами 80 PLUS, компанія є найбільшим у світі виробником рішень. FSP використовує екологічно чисті технології, забезпечуючи захист навколишнього середовища і якість продукції в області живлення. Вебсайт FSP Group для Росії - www.fsp-group.com.ru, для України -www.fsp-group.com.ua. Для отримання інформації про роздрібні продукти перейдіть на: https://www.fsplifestyle.com/ru - для Росії, https://www.fsplifestyle.com/ua - для України


2021-03-17 03:16:19
2022 By FSP GROUP All rights reseved.
Цій вебсайт використовує cookie-файли з метою забезпечення якісного, швидкого та персоналізованого сервісу. Продовжуючи користуватися даним вебсайтом, ви погоджуєтеся з використанням нами cookie-файлів.