Для преси

FSP представила нову серію блоків живлення Hydro PTM PRO


 

30 вересня 2020 року, Таоюань, Тайвань

Компанія FSP, провідний світовий постачальник рішень електроживлення, анонсувала серію блоків живлення FSP Hydro PTM PRO. Моделі серії Hydro PTM PRO доступні у варіантах від 650Вт до 1200Вт. Ці блоки живлення підійдуть як для комп'ютерів середнього рівня, так і для потужних робочих станцій оснащених новітніми відеокартами Nvidia RTX 3000, що дозволить розкрити весь потенціал та забезпечить тиху роботу обладнання.

 

Захисне конформне покриття

Використавши досвід створення промислових пристроїв, серія FSP Hyper PTM PRO розрахована на довговічність, навіть в суворих умовах експлуатації, забезпечуючи користувачам надійну і тривалу роботу навіть при багатьох оновленнях ПК. Ззовні блок живлення має шар конформного покриття «Off-Wet», а друковані плати всередині покриті трьома шарами. Це захищає блок живлення від небезпечного впливу зовнішнього середовища, навіть при відносній вологості <95%.

 

Високопродуктивна конструкція серверного класу

Блоки живлення серії Hydro PTM PRO оснащені японськими електролітичними конденсаторами, що розраховані на температури до 105ºC. Між материнською і дочірньою платами встановлені мідні роздільники для підвищення ефективності конверсії потужності. Це дозволяє регулювати напругу і видавати вихідний вольтаж з відхиленням +/- 1%, що забезпечує стабільність напруги.

Конструкція блоків живлення серії Hydro PTM PRO дозволяє подавати всю потужність за єдиною 12-вольтною лінією, що ідеально підходить для нових відеокарт Nvidia серії RTX 3000, яким потрібно до 350Вт на піку роботи.Разом з тим, окрема незалежна лінія 5Vsb, може видавати до 3А для живлення різних пристроїв або швидкої зарядки смартфона, навіть при вимкненому комп'ютері.

 

Охолодження корпусу і перемикач ECO Fan

Унікальна система розсіювання відводить тепло від 12-вольтової лінії по всьому корпусу, створюючи більш ефективне охолодження блоку живлення. Великий вентилятор працює на гідродинамічному підшипнику, що знижує рівень шуму і продовжує термін експлуатації виробу, а на задній панелі розташований перемикач, щоб активувати напівпасивний режим, в якому запуск вентилятора здійснюється при навантаженні понад 30%.

 

 

 

Стандарт 80 Plus® Platinum

Блоки живлення Hydro PTM PRO відповідають стандарту 80 Plus® Platinum, що гарантує ККД до 92%. У конструкції БЖ використана єдина 12-вольтна лінія з модулем DC-DC з захистом від надструмів, підвищеної напруги й перегріву, що забезпечує безпеку системи й стабільність роботи.

 

Модульна конструкція з плоскими кабелями

Модульна конструкція спрощує установку і дозволяє використовувати мінімальну кількість кабелів, необхідних для складання вашого ПК. Плоскі стрічкові кабелі спрощують їх укладання в корпусі та економлять внутрішній простір, підвищуючи ефективність охолоджувальних потоків. Моделі потужністю 850Вт, 1000Вт і 1200Вт оснащені трьома конекторами CPU (8 + 4-pinEPS) відповідно до найвищих вимог комп'ютерів класу High-End і материнських плат серверного рівня. Змінні бічні наліпки дають можливість підібрати колір під будь-яку збірку.

 

Відповідність новітнім стандартам

Блоки живлення Hydro PTM PRO відповідають вимогам стандартів електроживлення ATX12V v2.4 й EPS12V v2.92 і підтримують платформи Intel PC останнього покоління.

Відповідність IEC 62368 забезпечує додатковий рівень безпеки. Компанія FSP Group оновила більшість блоків живлення, в тому числі Hydro PTM PRO, до новітніх стандартів відповідно до вимог законодавства.

 

Для отримання більш докладної інформації про продукцію, будь ласка, відвідайте сайт:

Офіційний сайт FSPGroup: www.fsp-group.com.ua

Вебсайт FSP Group Brand Product за адресою: www.fsplifestyle.com

Фейсбук: www.facebook.com/FSP.Group.Ukraine

LinkedIn: www.linkedin.com/company/1842554

 

Про FSP Group

FSP була заснована в 1993 році та є одним з провідних виробників продуктів постачання живлення у світі. FSP Group (3015: Тайвань)підкорює вершини потреб користувачів в джерелах живлення завдяки сильній команді з 400 осіб в області досліджень і розробок, величезним виробничим потужностям та комплексним виробничим лініям. З більш ніж 500 моделями, сертифікованих за стандартами 80 PLUS, компанія є найбільшим у світі виробником рішень. FSP використовує екологічно чисті технології, забезпечуючи захист навколишнього середовища і якість продукції в області живлення. Вебсайти FSPGroup для Росії - www.fsp-group.com.ru, для України - www.fsp-group.com.ua. Для роздрібної торгівлі перейдіть на: https://www.fsplifestyle.com/ru - для Росії, https://www.fsplifestyle.com/ua - для України2020-10-01 06:12:28
2022 By FSP GROUP All rights reseved.
Цій вебсайт використовує cookie-файли з метою забезпечення якісного, швидкого та персоналізованого сервісу. Продовжуючи користуватися даним вебсайтом, ви погоджуєтеся з використанням нами cookie-файлів.