PIC16800000000002722

Twins 500 W

Řada Twins jsou redundantní zdroje, které byly navrženy pro standardní ATX či PS2 skříně, aniž by potřebovaly nějaký přední koncový držák. Jsou ideální volbou pro mailové, webové nebo domácí servery. Konstrukce se za chodu vyměnitelnými moduly zajišťuje stabilní napájení: když jeden selže, druhý může okamžitě převzít připojenou zátěž. Díky tomu se uživatelé nemusí obávat toho, že by došlo k neočekávanému výpadku napájení počítače/serveru.
  • Redundantní zdroj o formátu ATX PS2, není zapotřebí žádný přední koncový držák, ideální volba pro mailový, webový nebo domácí server
  • Digitální řízený napájecí zdroj, který lze monitorovat za pomocí softwaru FSP Guardian
  • Za chodu vyměnitelné moduly, nemusíte se obávat, že by se počítač či server při selhání jednoho z modulů vypnul
  • Kompletní ochrana: ochrana před nadměrným proudem, ochrana proti zkratu, přepěťová ochrana, ochrana před poruchou ventilátoru
  • Ochranný alarm s LED indikátorem stavu inteligentního napájení
  • Certifikace 80 PLUS® Gold (interních 230 V)
  • V souladu se standardy ATX 12V a EPS 12V
  • Ploché kabely, ideální řešení pro uplatnění v místech s omezeným prostorem
Řada Twins jsou redundantní zdroje, které byly navrženy pro standardní ATX či PS2 skříně, aniž by potřebovaly nějaký přední koncový držák. Jsou ideální volbou pro mailové, webové nebo domácí servery. Konstrukce se za chodu vyměnitelnými moduly zajišťuje stabilní napájení: když jeden selže, druhý může okamžitě převzít připojenou zátěž. Díky tomu se uživatelé nemusí obávat toho, že by došlo k neočekávanému výpadku napájení počítače/serveru.

Poskytovatel zdrojů na serverové úrovni pro stabilní napájení

...
Zdroje řady Twins se liší od běžných napájecích zdrojů tím, že využívají dva napájecí moduly. Za normální situace budou tyto dva výkonné moduly automaticky sdílet zátěž, aby bylo dosaženo optimální účinnosti. Pokud ale jeden selže, druhý okamžitě převezme celou zátěž. Takovéto redundantní napájecí zdroje jsou obvykle využívány v serverech průmyslových datových center nebo bankovních počítačových systémů.
Zdroje Twins mohou zaručit, bude vaše počítačová sestava napájena za každé situace.
...

Konstrukce s moduly vyměnitelnými za chodu

Když jeden výkonový modul selže a redundantní jednotka poté okamžitě převezme jeho zátěž, může být snadno vyměněn bez přerušení provozu. Nemusíte se tak obávat ztráty dat nebo narušení systému.

Certifikace 80 PLUS® Gold

...

Řada Twins jsou napájecí zdroje s certifikací 80 PLUS® (interní napětí 230 V), která zaručuje provoz s minimální účinností 90 % při 50% zátěži jmenovitého výkonu zdroje a v důsledku toho i značné snížení nákladů na elektrickou energii.

Inteligentní monitorovací software FSP

Uživatelé mohou pro monitorování příkonu, výkonu, efektivity a dalších hodnot v reálném čase software FSP Guardian a podívat se také na historické údaje až 30 dnů nazpět. Pokud během provozu nastane překročení varovných hodnot příkonu či výkonu, software FSP Guardian ihned zobrazí upozornění na aktuální situaci zdroje Twins.
...
...

Tip pro instalaci

Před instalací softwaru FSP Guardian připojte USB konektor ze zdroje Twins do USB headeru základní desky.

Ideální volba pro domácí či podnikový server

Řada Twins jsou redundantní napájecí zdroje o velikosti ATX, bez přední koncové konzoly, a je kompatibilní s většinou PS2 skříní. Je ideálním napájecím zdrojem pro začínající firmy nebo webové a mailové servery malých podniků. Jde také o nejlepší napájecí zdroj pro inteligentní domácí počítačové stanice.
...

Černé ploché kabely

Snadná instalace bez nepořádku ve skříni a více uspořeného prostoru ve skříni umožňuje bezproblémové proudění vzduchu, zvyšuje účinek odvádění tepla a v neposlední řadě se také prodlužuje životnost jednotlivých komponent.

Design s DC-DC modulem

+12V SR okruh kombinovaný s DC-DC +3.3V a +5V moduly nabízí nejvyšší účinnost, stabilitu napětí a vysokou kompatibilitu systému, a to především v režimu křížové regulace (nevyvážená zátěž).
...

Model rámu: FSP500-70RGHBB1

Vstupní stídavé napětí100-240Vac~  8-4A  50-60Hz
Výstupní stejnosměrné napětí+3.3V+5V+12V1+12V2+12V3-12V+5Vsb
Maximální výstupní proud20A20A16A16A16A0.5A3A
Maximální kombinovaná zátěž130W   
Celkový výkon500W

Model samostatného modulu: FSP520-20RGGBB1

Vstupní střídavé napětí100-240Vac~  8-4A  50-60Hz
Výstupní stejnosměrné napětí+12V⎓43.3A+5Vsb⎓3.0A
Celkový výkon520W

Kabely

 atx cable 24 pinEPS 4 4 pinpcie 6+2 pinhd statmolex2.5 floppy
ATX 244+4 PINPCI-E 6+2SATAMolex
(příslušenství)
Floppy
Konektory122621

Specifikace

Model Rámeček: FSP500-70RGHBB1 Samostatný modul: FSP520-20RGGBB1
Výstupní výkon 500 W
Formát PS2 ATX redundantní
80 PLUS Certifikace Gold
Vstupní napětí 100-240 Vac (plný rozsah)
Vstupní proud 8 až 4 A
Vstupní frekvence 60-50 Hz
PFC Aktivní PFC
Účinnost 90 %
Větrák 40mm ventilátor s dvojitým kuličkovým ložiskem
Rozměry (D x Š x H) 150 × 86 × 190 mm
Hmotnost 2,85 kg
Ochrana OCP/OVP/SCP/FFP
MTBF 100 000 hodin
Jiný model
Autorská práva
Používáme profilovací soubory cookie, abychom vám zajistili, že získáte na našich stránkách ty nejlepší informace. Kliknutím na tlačítko OK souhlasíte s použitím těchto souborů cookie.Privacy Policy.