FSP CPU Air Coolers'u Duyurdu - Windale Serisi, Intel LGA 2066 Platformunu Destekler

July 13 2017

FSP CPU Air Coolers'u Duyurdu 

Windale Serisi Intel LGA 2066 Platformunu Destekler

Windale serisi, 'Skylake-X' ve 'Kaby Lake-X' CPU'larda Intel LGA 2066 platformunu destekliyor


[18 Temmuz Taipei, Taiwan] Küresel güç ve soğutma uzmanı FSP, CPU hava soğutucularını duyurmaktan memnundu Windale serisi, Intel'in en yeni LGA2066 soketini Skylake-X ve Kaby Lake-X platformlarında desteklemektedir. Windale serisinin mevcut montaj sistemi ayrıca ayarlama veya dirsek değiştirme gerektirmeden LGA 2066 (X299) 'u da desteklemektedir. Son derece etkili ultra-sessiz, ısı borusuna sahip, fan soğutmalı PC soğutucu serisi Windale serisi, çok düşük gürültüye ve titreşime sahip aşırı soğutma performansının birleşimini, en yeni Core i7 ve Ryzen işlemcileri de dahil olmak üzere geniş bir Intel ve AMD CPU serisine getiriyor Bu yeni PC soğutucuları, oyuncular, performans meraklıları ve overclock tutkunlarının yanı sıra sessiz, güvenilir soğutma ve uzun CPU ömrüne ihtiyaç duyan genel kullanıcılar için idealdir
Geniş bir yelpazede yer alan AMD ve Intel CPU'ları destekler

FSP Windale serisi, Intel'in Soket LGA 775, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011 ve 2066 ve AMD'nin soket FM1, FM2, FM2 +, AM2, AM2 +, AM3, AM3 + ve benzeri dahil çok çeşitli CPU soketleri ile olağanüstü uyumluluk sunuyor. Ve AM4. Bu soketler tarafından desteklenen işlemciler en yeni Intel Core i3, i5 ve i7 CPU'lar ve AMD Ryzen'i ve diğer pek çok Intel ve AMD işlemciyi içeriyor.


Nihai soğutma performansı için patentli FSP teknolojisi

Hem Windale 4 hem de Windale 6, ısıyı CPU'tan maksimum verimlilikle çıkarmak, değerli CPU'yu korumak ve kullanım ömrünü uzatmak için CPU doğrudan temas teknolojisine sahiptir. Adlarından da anlaşılacağı üzere Windale soğutucuları, soğutma kanatçıklarına bu ısıyı yaymak için sırasıyla dört ve altı ısı borusuna sahiptir. Bu kanatçık kanatları, geleneksel lehimlenmiş kanatların aksine, paslanmaz ısı transferini garanti eden patentli bir lehimsiz teknikle birleştirilmiştir. Son olarak, büyük, sessiz 120mm soğutma fanı, sıcaklığı dağıtmak ve CPU'nun optimum hızda güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için kanatçıklar boyunca dakika başına 60 fit küp (CFU) hava akışı sağlar.Soğuklaşan ve serin görünen sessiz fan

Windale'in optimize edilmiş düşük gürültülü manşonlu yataklı PWM fanı gürültü azaltma ve kullanıcı konforu üzerine odaklanarak tasarlanmış olup, neredeyse sessiz çalışma sağlamak için 1600 RPM'den 1000 RPM'ye kadar düşük bir hızda döner, ancak geniş 120 mm ebatında Fan bıçakları, en sıcak CPU'ları güvenli bir şekilde çalıştırmak için yeterli miktarda havayı taşıyabilir. Soğutma bloğunun titreşim önleyici kauçuk montaj pimleri ses ve titreşimi önlemek için anakart ve şasiden ayırmanıza yardımcı olur.
Göze batmayan ve sessiz performansına rağmen, Windale soğutucusu zarif, şık tasarımı sayesinde herhangi bir bilgisayarın dikkat çekici bir özelliği olabilir. Windale 4, alüminyum alaşımlı yüzgeçleri ve bakır ısı borularının doğal metalik parlaklığını ortaya çıkarırken, Windale 6 (AC601), serin bir siyah kaplamalı dış kaplama ve etkileyici bir mavi LED efekte sunuyor.

Yeni 60 model Windale 6 modeli beyaz LED fan ile piyasada mevcut


Daha fazla ürün bilgisi için, lütfen ziyaret edin:

FSP Group's official website atwww.fsp-group.com
FSP Group Brand Product website at:www.FSPLifestyle.com
FSP Blog:blog.fsp-group.com
Facebook:www.facebook.com/FSP.global
LinkedIn:https://www.linkedin.com/company/1842554

FSP CPU Air Coolers'u Duyurdu - Windale Serisi, Intel LGA 2066 Platformunu Destekler

You might be interested